MedFinance
Pytania

Czym jest V-MAX?

V-MAX pomaga poprawić elastyczność skóry, zlikwidować zmarszczki i poprawić owal twarzy.  HIFU energia cieplna o temperaturze 65 ℃ jest dostarczana do warstwy SMAS (około 3.5mm ~ 4.5mm)  kurczy mięśnie i pobudza odbudowę kolagenu.Ponadto, V-MAX pozwala na leczenie otyłości poprzez stopienie warstwy tłuszczu, która znajduje się między 10mm ~ 20mm głębokości w skórze ciała.

Czym V-MAX różni się od innych HIFU?

Jest pierwszym urządzeniem bez wymiennych głowic po określonej ilości strzałów.
Jest wyposażone w sondę (3,5 mm / 4.5mm), która jest najczęściej stosowana w urządzeniach HIFU . Głowica do ciała (10mm/20mm) jest Sterowanie poziomu głębokości odbywa się przez ustawienia na elektronicznym wyświetlaczu a  nie zmienia drogich kardridży który są powszechnie stosowane na rynku w zwykłych urządzeniach HIFU.W  V-MAX  głowice mogą być wykorzystywane przez dłuższy czas bez konieczności wymiany . Innowacyjna budowa głowic pozwala na dotarcie do każdego obszaru twarzy czy ciała i zapewnia przeprowadzanie zabiegu nie pomijając ani kawałka.

Czy istnieje jakikolwiek ból podczas leczenia V-MAX?

Ponieważ energia ultradźwięków jest dostarczany w głąb docelowych partii, pacjent może odczuwać ból – poziomy bólu są różne. Jednak unikalny kształt  sondy  i jej chłodzenie w V-Max powodują że zabieg można wykonać bez znieczulenia.

Czy pacjenci po zabiegu mogą wrócić do swoich codziennych obowiązków?

Nie ma żadnego przeciwwskazania.

Ile czasu trwa zabieg V-MAX?

Jest to zależne od obszarów które są poddane zabiegowi. Twarz w tym leczenia szyi trwa ok 30 -40 minut ,brzuch lub inne obszary ciała ok 40-60 min.

Kiedy pacjent może zobaczyć efekty? Jak długo trwają?

Większość pacjentów może zobaczyć efekty od razu po zabiegu V-MAX. Jednak jest ona zależała głównie od elastyczności skóry . Efekt końcowy jest widoczny po ok min 60 dniach. Na ogół utrzymuje się przez 12-15 miesięcy.

Ile zabiegów V-MAX jest wymagane?

W przypadku pacjentów poniżej 50 -go roku życia jeden zabieg daje zadowalające efekty.Pacjentom +50 zalecany jest drugi zabieg po min 30 dniach od wykonania pierwszego.

Czy są jakieś skutki uboczne po zabiegu?
Zaczerwienienie które jest widoczne  natychmiast po zabiegu V-MAX, powinno zniknąć w przeciągu kilku godzin.

Zadaj nam pytanie