MedFinance

MedFinance

Dla klientów, którzy zdecydują się zakupić urządzenia medyczne w naszej  firmie korzystając z leasingu lub pożyczki medycznej polecamy sprawdzone rozwiązania oferowane przez naszego Partnera firmę KRC MedFinance. Dostępność kilku firm finansujących w jednym miejscu oraz doświadczenie tej firmy we współpracy z dostawcami medycznymi gwarantuje szybkie
i skuteczne przeprowadzenie całego procesu.

Jak wygląda załatwienie wszystkich formalności związanych z finansowaniem?

Doradca KRC MedFinance kontaktuje się z klientem, który wyrazi chęć zapoznania się z ofertą finansowania i prowadzi wszystkie ustalenia informując jak wygląda procedura, kwestie związane z korzyściami podatkowymi zastosowania określonego rozwiązania i po akceptacji oferty gromadzi dokumenty niezbędne do uzyskania decyzji. Jednym z elementów, który wyróżnia KRC MedFinance na tle konkurencji jest specjalizacja, która gwarantuje, że osoba odpowiedzialna za współpracę z naszą firmą realizuje od wielu lat umowy tylko na rynku medycznym. Takie rozwiązanie daje pewność, że zakres wiedzy wynikający z wcześniej zrealizowanych transakcji pozwala na załatwienie wszystkich formalności sprawnie i profesjonalnie.

 

 

 

 

 

 

Co  to oznacza w praktyce?

Nasi klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z finansowania mogą liczyć na profesjonalną obsługę w tym zakresie i załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z tym związanych w bardzo krótkim czasie. Referencje wystawione przez klientów KRC MedFinance, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej tej firmy, potwierdzają że rozwiązania, które ta firma posiada w swojej ofercie są skuteczne i dopasowane do oczekiwań klientów.

Oferta dla firm medycznych i lekarzy:

  • do 300 tys. EUR zaangażowania w procedurze uproszczonej,
  • 0% wpłaty wstępnej,
  • możliwość finansowania również dla nowych działalności i praktyk lekarskich,
  • tylko dowód osobisty
  • możliwość otrzymania dodatkowej gotówki do 20% wartości finansowanego urządzenia.

Finansujemy również salony kosmetyczne których właściciele nie są lekarzami.


Kontakt do osoby odpowiedzialnej za obsługę
w zakresie finansowania:

Agnieszka Kępińska

KRC MED FINANCE
mobile: +48 693 93 23 93
e-mail: a.kepinska@krc.com.pl
www.krc.com.pl